Хмельниччина через інвестиції здобуває енергетичну незалежність
Зарубіжні інвестори мають намір вкласти майже 50 мільйонів доларів США в енергетичну галузь ХмельниччиниХмельниччина через інвестиції здобуває енергетичну незалежність
Зарубіжні інвестори мають намір вкласти майже 50 мільйонів доларів США в енергетичну галузь Хмельниччини. За ці кошти в області сінгапурські бізнесмени планують спорудити електростанцію з переробки біомаси у біоенергію потужністю 30 МВт.

Сьогодні очевидною є ситуація, що Україна, щоб позбутися залежності від російського газу, шукає альтернативні джерела енергії. Одним із найпопулярніших проектів є перетворення біомаси в енергію. Успішно такий метод використовують у країнах Європейського союзу.

На сайті ДФС у Хмельницькій області повідомляють: \”У нашій державі лише розпочинають здобувати енергетичну незалежність, залучаючи при цьому іноземців. Потенціал виробництва біоенергії з біомаси – чималий, запевняє зарубіжний директор з розвитку бізнесу Zhiyuan Energy conservation & protection co.ltd Янг Дончжи\”.

Тому представник Республіки Сингапур запропонував свій проект щодо будівництва електростанції з переробки біосировини у Хмельницькому.

Перспективи будівництва та деталі презентації представники влади вже обговорили з інвесторами, що дає сподівання на реалізацію проекту у близькій перспективі. У свою чергу провідні фахівці ДФС Хмельниччини запевняють, що активно сприятимуть розвитку інвестиційного процесу і така співпраця матиме конкретний результат.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього