Хмельниччина долучається до спорудження "Стіни"
В Україні розпочалася активна фаза реалізація проекту \”Стіна\”, який передбачає інженерне обладнання українсько-російського державного контролю в межах Харківської, Чернігівської, Луганської областей та на перешийку з тимчасово окупованим Кримом.Хмельниччина долучається до спорудження "Стіни"
В Україні розпочалася активна фаза реалізація проекту \”Стіна\”, який передбачає інженерне обладнання українсько-російського державного контролю в межах Харківської, Чернігівської, Луганської областей та на перешийку з тимчасово окупованим Кримом.

Кожна область має в цьому проекту свою частку, Хмельниччина теж. Були певні проблеми на старті – як завжди не вистачало грошей та часу, але їх вдалося вирішити. Вдячний голові облдержадміністрації Михайлу Загородньому за можливість долучитися до проекту. Окрім всього іншого, оборонні споруди не лише покращать безпеку в країні, зроблять внесок в нашу перемогу і мирне життя, але й дозволять залучити до роботи фахівців з Хмельниччини, зокрема, і Шепетівки.
Нагадаю, в рамках проекту \”Стіна\” передбачається спорудження земляних та бетонних валів, контрольно-слідові смуги, системи оптико-електронного спостереження, сигналізаційних комплексів, рокадних доріг і фортифікаційних споруд для запобігання руху автомобілів і людей.
Висловлюю щиру вдячність усім підприємцям і звичайним людям, котрі зібрали кошти, що дозволило області невідкладно включитися в роботу із посилення обороноздатності нашої держави. Вдячний людям, котрі продовжують допомагати. Саме в цьому, думаю, виявляється справжній патріотизм.

Роман МАЦОЛА, народний депутат України в/о №190 (Полонне, Славута, Шепетівка)

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього