Хмельниччина купує товари у 55 країн світу
У січні-вересні 2015 року імпортери краю ввезли на терени Хмельниччини 105 тисяч тонн іноземного продукції на суму понад 4 мільярди гривень.Хмельниччина купує товари у 55 країн світу
У січні-вересні 2015 року імпортери краю ввезли на терени Хмельниччини 105 тисяч тонн іноземного продукції на суму понад 4 мільярди гривень. При цьому митне оформлення зарубіжних товарів принесло до казни понад 1,2 мільярди гривень митних платежів, повідомляють на сайті фіскальної служби.
Однією з основних складових структури імпорту став синтетичний лінійний поліетилен. Для потреб вітчизняного виробництва зазначеної продукції було ввезено на суму майже 420 мільйонів гривень. Також підприємці Поділля ввозили сільськогосподарську техніку та обладнання, запасні деталі до автомобілів, промислові товари тощо.
Загалом бізнес-спільнота області купує зарубіжні товари у 55 країнах світу. Основними постачальниками зарубіжних товарів є країни Євросоюзу та країни Азії.
Найбільше протягом січня-вересня поточного року подоляни купували різноманітну продукцію у контрагентів з сусідньої Польщі. Зокрема, імпорт польських товарів склав 895 мільйонів гривень, що складає 20 відсотків від вартості всього імпорту.
Так, польські бізнесмени здебільшого поставляли на Хмельниччину полімери етилену та запасні частини до автомобілів, прокат плоский, а також промислові товари та обладнання, сільськогосподарську техніку.
У Великобританії, Німеччині, Литві та Угорщині подоляни купували нафтопродукти. Різноманітні промислові товари та обладнання доставлено з Чехії, Румунії, Білорусі, Китаю.
Придбана у цьому році потужна сільськогосподарська техніка, ввезена з Бельгії, Польщі та Німеччини, Нідерландів, Словенії та Іспанії, допомагала аграріям краю у вирощуванні та збиранні урожаю.
Загалом протягом 8 місяців 2015 року інспекторами Хмельницької митниці ДФС оформлено 5 176 імпортних митних декларацій.
За словами начальника Хмельницької митниці ДФС Івана Бережнюка, підвищення якості митного сервісу, спрощення адміністративних процедур та їх масштабна електронізація призвели до скорочення витрат часу суб’єктами господарювання краю на проходження економічного кордону, відтак співпраця митниці та бізнесу стала більш прозорою та відкритою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього