Хмельниччина має реальні можливості стати сучасним центром розвиненої легкої промисловості
Актуальні питання розвитку легкої промисловості Хмельниччини стали темою конструктивної дискусії за «круглим столом», яку провели представники громадськості та бізнес-спільноти краю.Хмельниччина має реальні можливості стати сучасним центром розвиненої легкої промисловості
Актуальні питання розвитку легкої промисловості Хмельниччини стали темою конструктивної дискусії за «круглим столом», яку провели представники громадськості та бізнес-спільноти краю.

Активатором ділової розмови стала участь у ній активу регіональної ради підприємців та громадської ради при Державній фіскальній службі Хмельницької області.

Зокрема, ряд перспективних пропозицій внесли відомі на Поділлі та за його межами представники громадськості Наталія Потапова та Наталія Бєлякова, які виводять легку промисловість краю у розряд домінуючих сегментів розвитку економіки краю. І це не лише відомі ідеї із запровадження зони експертної переробки, а й створення мережі виробництв, які забезпечуватимуть повний цикл виготовлення якісних виробів, що користуються попитом в Україні та за її межами.

Власне, уже зараз вироби з текстилю, модний дитячий одяг, жіночу білизну Хмельниччина відправляє до країн Євросоюзу. І показово, що цей товар знаходить там відповідний попит.

Відомий науковець професор Хмельницького університету «Поділля» Михайло Войнаренко доповнив діловий діалог досвідом, який здобув даний виш у пошуку та впровадженні розробок з розвитку легкої промисловості, впровадження у практику кластерної моделі виробництва, залучення до цього перспективної молоді. Власне, розмови про можливості перетворення Хмельниччини на бізнес-середовище, де процвітає сучасна легка промисловість тривають давно, але схоже, що тільки зараз вони починають реалізовуватись у реальні проекти.

Додає обґрунтованості до такого висновку і участь у впровадження даної ідеї відомого дизайнера, засновника бренду GOLDA, віце-президента конфедерації дизайнерів та стилістів України Голди Воноградської, яка заявила учасникам заходу про те, що приїхала на Хмельниччину, щоб саме тут реалізувати цей пілотний проект, для якого є виробничі і трудові ресурси, підтримка бізнесу та громадськості та інституційні можливості.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього