Хмельниччина мобілізувала до державного бюджету понад 103 мільйони військового збору
За весь період сплати військового збору, тобто від 3 серпня 2014 року, Хмельниччина мобілізувала до державного бюджету понад 103 мільйони цього стратегічного платежу.Хмельниччина мобілізувала до державного бюджету понад 103 мільйони військового збору
За весь період сплати військового збору, тобто від 3 серпня 2014 року, Хмельниччина мобілізувала до державного бюджету понад 103 мільйони цього стратегічного платежу, – повідомляють на сайті ДФС України в Хмельницькій області.
Протягом січня-квітня 2015 року подоляни зі своїх доходів спрямували на потреби Збройних Сил України більше 50 мільйонів гривень військового збору, – повідомляють в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.
За твердженням фахівців регіонального фіскального відомства, у квітні сума військового збору, яка зібрана з доходів краян на зміцнення обороноздатності України, на декілька мільйонів перевищує попередні щомісячні надходження. Загалом це 14 мільйонів 195 тисяч гривень.
«У нинішньому році мобілізація цього платежу на Хмельниччині проходить під девізом «Хочеш відстояти мир – сплачуй військовий збір !». Цей патріотичний слоган зрозумілий і близький кожному українцю. Тому надходження військового збору від усіх категорій платників здійснюється системно і сумлінно». – розповідає заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.
Нагадаємо, що справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Військовий збір було запроваджено з 3 серпня 2014 року за ставкою 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього