Підписання Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво.

Хмельниччина на шляху до співпраці із Грецькою РеспублікоюНа ім’я голови облдержадміністрації Василя Ядухи надійшов лист від Губернатора Південно-егейської області (Грецька Республіка) Іоанніса Махерідіса. У ньому, зокрема, йдеться: «Після підписання Угоди між Південно-Егейською та Хмельницькими областями, що відбулося минулої середи, 14 листопада, хочу подякувати Вам за прийняття нашого запрошення відвідати о. Родос для підписання Угоди про співробітництво, а також за всі ваші зусилля задля успіху цієї події.

Я хотів би також привітати Вас, як керівника, такого потужного і продуктивного регіону. Слід підкреслити, що підписання Угоди про співпрацю є гарантією для систематичної і конструктивної співпраці між двома нашими регіонами в галузях, що становлять спільний інтерес.

Я ще раз дякую Вам за прекрасне співробітництво, і сподіваюся, що буду мати можливість знову зустрітися найближчим часом».

Нагадаємо, минулого тижня делегація Хмельницької області на чолі з головою облдержадміністрації Василем Ядухою з офіційним візитом побувала у Грецькій Республіці з метою налагодження продуктивних довгострокових партнерських відносин влади, бізнесу та громади двох сторін. Представники краю взяли участь в українсько-грецькому бізнес-форумі «Інвестиційні та експортні можливості Хмельниччини», де презентували наш край. Також відбувся ряд двосторонніх зустрічей. На о. Родос під час засідання представників Хмельницької області та Південно-егейської області відбулася церемонія підписання Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА

Хмельниччина на шляху до співпраці із Грецькою Республікою

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього