Хмельниччина не забуває допомагати переселенцям із зони АТО
Днями рятувальники Ізяславщини разом із волонтерами завітали в с. Мислятин, де кілька місяців тому оселилася родина вимушених переселенців із м. Первомайськ Луганської області. Сім’ю, яка виховує п’ять малолітніх дітей, доля змусила залишити рідну оселю та шукати прихистку на Поділлі.Хмельниччина не забуває допомагати переселенцям із зони АТО
Днями рятувальники Ізяславщини разом із волонтерами завітали в с. Мислятин, де кілька місяців тому оселилася родина вимушених переселенців із м. Первомайськ Луганської області. Сім’ю, яка виховує п’ять малолітніх дітей, доля змусила залишити рідну оселю та шукати прихистку на Поділлі.

До благодійної допомоги долучилися й рятувальники, які відгукнулися до такої важливої справи. Вогнеборці допомогли волонтерам доправити дітлахам зимовий та літній одяг, взуття, що було зібране працівниками Благодійного фонду «Центр Добриня». Варто зазначити, що з початку конфлікту Фонд надав гуманітарну допомогу дітям зі більш ніж із 200 сімей Сходу та Криму.

За час проживання родини на території Мислятинської сільської ради родину активно підтримала громада села, церква, організації та підприємці. Так, місцеві мешканці неабияк перейнялися турботами нових сусідів, тому для їх комфортного проживання відремонтували пічне опалення та провели косметичний ремонт у наданому житловому будинку, безкоштовно надали необхідні меблі, продукти харчування, посуд та кухонне приладдя, засоби гігієни. В свою чергу, Ізяславський держлісгосп виділив дрова для опалення. Двоє дітей шкільного віку влаштовані до місцевого навчального закладу, а один – до дитсадочку. Крім того, родина отримала всю необхідну інформацію для оформлення пільг та статусу багатодітної сім’ї.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день на території Хмельниччини офіційно перебуває 5979 вимушених переселенців, з них 1523 дітей і 2379 інвалідів та осіб похилого віку.

Хмельниччина не забуває допомагати переселенцям із зони АТО

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього