Хмельниччина одна з кращих за показником працевлаштування безробітних Рейтинги соціального розвитку регіонів дозволили отримати об\’єктивну картину роботи соціальних служб у кожному з регіонів країни. Про це заявила Міністр соціальної політики Наталія Королевська на засіданні Колегії Мінсоцполітики, на якому було підбито підсумки роботи соціальної сфери у 2013 році.Рейтинги соціального розвитку регіонів дозволили отримати об\’єктивну картину роботи соціальних служб у кожному з регіонів країни. Про це заявила Міністр соціальної політики Наталія Королевська на засіданні Колегії Мінсоцполітики, на якому було підбито підсумки роботи соціальної сфери у 2013 році.

«Ми з вами вже не раз говорили про те, що для вдосконалення нашої роботи необхідні наочні критерії для аналізу та оцінки. Впроваджена Соціальна карта регіону допомогла нам сьогодні оцінити кожну з областей за найважливішими критеріями соціальної сфери», – сказала Міністр. І наголосила, що критерії, які використовувалися для складання рейтингу, максимально прозорі й об\’єктивні, щоб уникнути маніпулювання статистикою.

За словами Наталії Королевської, кожна з областей оцінювалася за 6 основними напрямками роботи. Це ситуація на регіональних ринках праці, оцінка роботи регіональних підрозділів служби зайнятості, оплата праці, заборгованість з виплати заробітної плати, допомога матерям і дітям та дитяче оздоровлення.

Робота регіональних підрозділів служби зайнятості отримала найвищу оцінку у Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Івано-Франківській та Луганській областях.

За кількістю працевлаштованих безробітних центрами зайнятості кращі показники – у Харківській, Запорізькій, Хмельницькій, Черкаській, Херсонській областей.

«Серед тих регіонів, що найбільш активно погашають заборгованості з виплат заробітної плати та не допускає нових, – Рівненська, Дніпропетровська, Тернопільська, Житомирська, Вінницька області. Активно розширювали сімейні форми виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Волинській, Черкаській, Івано-Франківській, Харківській та Чернігівській областях. По дитячому оздоровленню в передовиках – Київська область і місто Київ, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька області», – перераховувала Міністр.
Наталія Королевська подякувала всім працівникам соціальної сфери, які зуміли зробити максимум на своїх робочих місцях. І побажала їм працездатності та мужності, щоб сумлінно виконати свій обов\’язок у цей непростий період.

Довідково
При складанні рейтингу було відібрано низку показників, об\’єднаних у групи, що характеризують основні напрямки соціальної сфери України.
По кожному показнику групи регіон отримує рейтинговий бал ( від 1/27 до 1 ), де – мінімальний бал 1/27 ( на останньому місці серед регіонів за показником групи) і – максимальний бал 1 (за перше місце серед регіонів за показником групи). Рейтинг регіонів за групами формується на основі їх середніх балів.

Рейтинги складаються на підставі інформації, що надходить безпосередньо від областей, офіційної статистики і даних інших центральних органів виконавчої влади.

За матеріалами: Хмельницької обласної державної адміністрації

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього