Хмельниччина одягла іноземців на чотири мільйони доларівСаме на таку суму протягом минулого року подільськими експортерами відправлено виробів легкої промисловості за кордон.Саме на таку суму протягом минулого року подільськими експортерами відправлено виробів легкої промисловості за кордон.

Близько десятка підприємств – виробників одягу здебільшого експортували свою продукцію до семи країн, в основному – до Європи та США. Загалом через митницю пройшло 80 тисяч кілограмів різноманітного краму.

Так, як свідчить митна статистика, вироби подільських кравчинь вподобали покупці у Росії та Молдові. Потрапили вони також на ринки Литви, Німеччини, Білорусі і навіть Сполучених Штатів Америки.

Близько половини усього «легкого» експорту з області складає дитячий одяг місцевого виробництва. Наразі його високу якість оцінили у Молдові, Росії, Білорусії, Литві та Німеччині. Дорослих іноземних споживачів подільські текстильники одягли у костюми, пальта, блузи, светри, сукні та сорочки.

Водночас підприємці з Хмельниччини імпортували одяг. За 2013 рік ними ввезено через митний кордон іноземного краму на 400 тисяч доларів. Подільські ринки поповнили текстильні вироби з Узбекистану, Польщі, Китаю, Туреччини та Білорусії.

«Наявність єдиної системи управління є основним регулятором у формуванні сприятливого клімату для бізнесу, а якісний митний сервіс є додатковим чинником привабливості для іноземних партнерів при здійсненні міжнародних операцій», – зауважує начальник Хмельницької митниці Міндоходів Олексій Бочко.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього