Хмельниччина оплакує ще трьох героїв
Хмельниччина знову оплакує бійців, які не повернулися зі Сходу. В селі Щурівці Ізяславського району попрощалися з лейтенантом Олегом Довгим. Служив у 128-й окремій гірсько-піхотній бригаді. Йому було 22 роки. 28 лютого у селі Вільхівці Чемеровецького району поховають 45-річного Ігоря Волошина, з 30-ї окремої механізованої бригади. Обидва полягли ще 31 січня біля селища Чернухіне Луганської області. Але тільки цього тижня їхні тіла вдалось забрати з поля бою. А у Городоцькому районі поховали 32-річного Валерія Дереша з батальйону «Свята Марія». Він загинув 22 лютого в ДТП поблизу Маріуполя.Хмельниччина оплакує ще трьох героїв
Хмельниччина знову оплакує бійців, які не повернулися зі Сходу. В селі Щурівці Ізяславського району попрощалися з лейтенантом Олегом Довгим. Служив у 128-й окремій гірсько-піхотній бригаді. Йому було 22 роки. 28 лютого у селі Вільхівці Чемеровецького району поховають 45-річного Ігоря Волошина, з 30-ї окремої механізованої бригади. Обидва полягли ще 31 січня біля селища Чернухіне Луганської області. Але тільки цього тижня їхні тіла вдалось забрати з поля бою. А у Городоцькому районі поховали 32-річного Валерія Дереша з батальйону «Свята Марія». Він загинув 22 лютого в ДТП поблизу Маріуполя.

Тим часом Президент Порошенко посмертно відзначив орденами двох військових з Хмельниччини. Це майора Юрія Барана з села Добрин Ізяславського району та Сергія Оврашка з села Коськів Шепетівського району. Герої отримали ордени «Богдана Хмельницького» та «За мужність».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього