Хмельниччина отримала 10 мільйонів гривень від сплати на нерухоме майно
З початку 2015 року власники об’єктів житлової та нежитлової нерухомості на Хмельниччині – як фізичні, так і юридичні особи, сплатили понад 10 мільйонів гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 9,8 мільйона гривень більше порівняно з показниками надходжень минулого року.Хмельниччина отримала 10 мільйонів гривень від сплати на нерухоме майно
З початку 2015 року власники об’єктів житлової та нежитлової нерухомості на Хмельниччині – як фізичні, так і юридичні особи, сплатили понад 10 мільйонів гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 9,8 мільйона гривень більше порівняно з показниками надходжень минулого року.

Важливо, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки запроваджено порівняно недавно, тому формування інформативних баз даних для оподаткування відбувалось у тісній співпраці з місцевими власниками об’єктів житлової нерухомості. Подоляни, як свідомі платники, звертались до податкових інспекцій, аби узгодити з фіскалами достовірність наявних у них інформаційних ресурсів, – інформують в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області.

Як свідчить аналітика, кількість платників податку на нерухоме майно в цьому році порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилась більш, як у 12 разів. Якщо у 2014 році податок на нерухомість відповідально сплатили 468 платників, то цього року кількість власників об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, які перераховують визначені податковим зобов’язанням кошти, становить 5739 осіб. З них – 2200 платників –юридичні особи та 3539 – фізичні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього