Хмельниччина отримала більше 5 мільйонів гривень від заготівлі деревини
З початку року представники бізнесу, які проводять на території Хмельницької області рубки головного користування та санітарне розчищення лісу сплатили до бюджетів усіх рівнів 5,1 мільйона гривень рентної плати за користування лісовими ресурсами.

Хмельниччина отримала більше 5 мільйонів гривень від заготівлі деревини
З початку року представники бізнесу, які проводять на території Хмельницької області рубки головного користування та санітарне розчищення лісу сплатили до бюджетів усіх рівнів 5,1 мільйона гривень рентної плати за користування лісовими ресурсами. Зокрема, від такої діяльності місцеві бюджети краю отримали 3,4 мільйона гривень.

Важливо, що місцеві скарбниці краю від заготівлі лісу отримали додатковий і вагомий фінансовий ресурс. Цьому сприяла єдина цінова політика для всіх без винятку підприємців – учасників заготівлі лісових ресурсів місцевого значення, постійна роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання та сумлінна сплата останніми податків з отриманих доходів.

Слід зауважити, що через з дорожчання газу багато споживачів для опалення приміщень почали використовувати дрова та відходи деревини. Найбільше надходжень від лісових багатств до місцевих бюджетів надійшло у Шепетівському, Славутському, Летичівському та Ізяславському районах. В цілому на обліку у податкових інспекціях області нараховується більше сотні лісокористувачів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього