Хмельниччина отримала додаткові кошти з держбюджету
Віктор Бондар домігся виділення 13 млн. грн. державних субвенцій.Хмельниччина отримала додаткові кошти з держбюджету
Віктор Бондар домігся виділення 13 млн. грн. державних субвенцій на будівництво,реконструкцію і ремонт об’єктів соціальної сфери області.

Народний депутат України Віктор Бондар активно працював над вирішенням питань щодо залучення коштів державної субвенції для Хмельниччини. У межах своїх повноважень він постійно звертався до Прем’єр-Міністра України, профільних міністрів, подавав законопроекти до Верховної Ради України, виступав з трибуни, працював з депутатськими фракціями та комітетами. Щоденно були звернення як від місцевих жителів Хмельниччини так і від голів районних державних адміністрацій і районних рад, голів міських і селищних, сільських рад, голів об’єднаних територіальних громад, які стосувалися залучення коштів для проведення будівництва, реконструкції і капітальних ремонтів об’єктів соціальної сфери.

В результаті плідної роботи понад 13 мільйонів гривень за сприяння народного депутата України, лідера партії «Відродження» Віктора Бондаря виділили з державного бюджету на вирішення нагальних проблемних питань у кількох районах Хмельниччини. Кошти ці конче необхідні громадам. Адже районним та сільським бюджетам не під силу тягнути значні фінансові навантаження. А тому їх керівники звернулися за підтримкою до парламентаря. Віктор Бондар доклав максимум зусиль аби необхідні мільйони віднайшли у державній казні та спрямували за запитом мешканців Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього