Хмельниччина отримала від підприємців – спрощенців 66,7 мільйона гривень єдиного податку
Протягом січня-березня 2015 року платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети Хмельниччини на 66,7 мільйона гривень. Номінально, тобто без врахування інфляції, це на 20 мільйонів гривень, більше, ніж у аналогічному періоді минулого року.Хмельниччина отримала від підприємців – спрощенців 66,7 мільйона гривень єдиного податку
Протягом січня-березня 2015 року платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети Хмельниччини на 66,7 мільйона гривень. Номінально, тобто без врахування інфляції, це на 20 мільйонів гривень, більше, ніж у аналогічному періоді минулого року.

Після законодавчих змін, які запрацювали з 1 січня 2015 року, сумарна кількість платників єдиного податку, тобто фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб на Хмельниччині, нараховує близько 39 тисяч суб‘єктів господарювання.

Так, у першій групі «спрощенців» функціонує майже 9.37 тисячі господарюючих суб‘єктів, друга група нараховує 18 тисяч платників, у третій працює близько 11 тисяч СГД, до четвертої групи увійшло більше 1 тисячі сільськогосподарських товаровиробників.

ГУ ДФС у Хмельницькій області нагадує, що з 1 січня 2015 року згідно із Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)» від 28.12.2014 р. № 71-VIII внесено зміни у спрощену система оподаткування, обліку та звітності. Зокрема, для спрощенців діють чотири групи. Так, збільшено максимальний розмір доходу для перебування на першій – другій групах спрощеної системи оподаткування, знижено ставку оподаткування для платників третьої групи, в четверту групу потрапили платники фіксованого сільськогосподарського податку, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

За податковою реформою з 1 липня 2015 року платники єдиного податку третьої групи зобов’язані будуть працювати з касовими апаратами. «Спрощенці» другої групи розпочнуть використовувати реєстратори розрахункових операцій вже у 2016 році.

Не поширюються вказані норми Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» на платників єдиного податку, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів у роздрібній торгівельній мережі та через засоби пересувної мережі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього