Хмельниччина перерахувала на потреби армії понад 25 мільйонів гривень «патріотичного податку»
Протягом жовтня на потреби українського війська Хмельниччина спрямувала понад 8,3 мільйона гривень військового зборуХмельниччина перерахувала на потреби армії понад 25 мільйонів гривень «патріотичного податку»
Протягом жовтня на потреби українського війська Хмельниччина спрямувала понад 8,3 мільйона гривень військового збору. Загалом із часу запровадження військового збору для забезпечення армії з доходів подолян перераховано 25,4 мільйона гривень цього платежу.

За прогнозами фахівців Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області протягом поточного місяця мешканцями краю буде сплачено більше 10 мільйонів гривень військового збору, що відповідає запланованому індикативному показнику. Якщо порівнювати, то ця сума вдвічі більша, ніж та, що надійшла протягом серпня – першого місяця запровадження «патріотичного податку».

«Забезпечення системних надходжень військового збору до державного бюджету на теренах Хмельниччини пояснюється активною патріотичною позицією роботодавців та представників бізнес-середовища. Подоляни розуміють, що кожна гривня, сплачена у вигляді військового збору, працює на підвищення обороноздатності нашої держави. До того ж податківці активно роз’яснюють платникам особливості сплати військового збору», – підкреслив керівник регіонального представництва фіскальної служби Мар’ян Зеленецький.

На сьогодні найбільший відсоток у сумарній сплаті військового збору склали надходження від мешканців Кам’янець-Подільського, Шепетівського, Теофіпольського, Деражнянського, Волочиського районів та міста Нетішина.

Нагадаємо, що з 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України», яким тимчасово до 1 січня 2015 року запроваджено військовий збір.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього