Хмельниччина почала випускати спецустаткування для військової авіації
Підприємства, які першочергово будувалися у радянський період як підприємства, що забезпечували своєю продукцією підприємства військово-промислового комплексу, знову перекваліфіковані на випуск продукції для ВПК.Хмельниччина почала випускати спецустаткування для військової авіації
Підприємства, які першочергово будувалися у радянський період як підприємства, що забезпечували своєю продукцією підприємства військово-промислового комплексу, знову перекваліфіковані на випуск продукції для ВПК.

Про це домовилися керівники підприємств Хмельниччини із новим керівником «Укрспецекспорту». Зокрема, нині державне підприємство «Новатор» уже отримало замовлення для випуску спецустаткування для військової авіації. Однак поки-що його обсяги не співмірні із замовленнями, які підприємство отримувало від РФ. Наразі тривають переговори щодо збільшення обсягів замовлення та розширення спектру продукції, котра може виготовлятися і постачатися для військової авіації України цим підприємством. Аналогічне перепрофілювання вже розпочалося і на інших спеціалізованих підприємствах області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього