Після прийняття Закону України \”Про індустріальні парки\” Хмельниччина матиме змогу поповнитись місцем відпочинку громадян.Перші індустріальні парки можуть з’явитися у Полтавській та Хмельницькій областях.

Про це повідомив директор департаменту інвестиційно-інноваційної політики та розвитку державно-приватного партнерства Міністерства економічного розвитку і торгівлі Віктор Коваленко, пише “Урядовий портал”.

Він зазначив, що після прийняття закону були зроблені важливі кроки з формування законодавчої бази для забезпечення функціонування механізму створення та роботи індустріальних парків в Україні.

Результатом цих заходів стало проведення наприкінці вересня поточного року першого засідання міжвідомчої комісії з підготовки рекомендацій щодо включення індустріальних (промислових) парків до Реєстру індустріальних парків. На відповідному засіданні розглядалися пропозиції щодо включення до Реєстру індустріальних парків «Центральний» (Кременчук, Полтавська обл.) та «Славута» (Славута, Хмельницька обл.).

Відповідні парки створюються, відповідно до Закону України «Про індустріальні парки», прийнятого у червні 2012 року.

http://km.biznesoblast.com/article/news/khmelnytskyi/4130/

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього