Хмельниччина приймає переселенців зі Сходу
Переселенці з Донбасу знаходять нові домівки на Поділлі. Місцева влада Хмельниччини намагається всіляко сприяти облаштуванню біженців.Хмельниччина приймає переселенців зі Сходу
Переселенці з Донбасу знаходять нові домівки на Поділлі. Місцева влада Хмельниччини намагається всіляко сприяти облаштуванню біженців.
Однією з проблем є відсутність механізму надання прибулим людям статусу біженця. Тому переведення соціальних виплат з попереднього місця проживання займає досить багато часу, а кошти на облаштування потрібні людям негайно.
Хатина у невеличкому селі на Поділлі віднедавна стала рідною домівкою для пані Ганни, яка, проживши все життя на Донеччині, на схилі літ покинула добротне житло. Каже, за активну участь у подіях на Майдані, її та однопартійців жорстоко переслідували. Зараз переселенка оговтується від втечі та налагоджує побут. З собою захопила мінімум речей, тож необхідних засобів повсякденного вжитку у теперішньому помешканні бракує.
Проте будинок пані Ганни потроху облаштовується. Допомагають місцеві селяни, необхідні меблі, побутову техніку та кошти для колишньої активістки Майдану надає народний депутат Олег Лукашук, не залишилась осторонь і сільська рада, підтримавши будівельними матеріалами та допомогою в оформленні документів на хату.
Зараз Ганна Вітренко мріє, щоб на її рідній Донеччині запанував мир та спокій, зруйнувалися стереотипи про жителів Заходу як варварів та націоналістів. Троє її дітей проживають в Росії та не спілкуються з матір\”ю через її підтримку ідеології Майдану.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,