Хмельниччина приймає вимушених біженців з Донбасу
Триває евакуація вимушених біженців з Донбасу.Хмельниччина приймає вимушених біженців з Донбасу
Військовослужбовці Збройних Сил України продовжують активно захищати мешканців Дебальцевого від артилерійських ударів російських найманців. Як розповіли представники групи цивільно-військового співробітництва лише позавчора з цього міста було евакуйовано кілька сотень мирних громадян, людей літнього віку та дітей. У Хмельницькому вже надають допомогу біженцям зі Сходу, про що Подільська.info повідомляла раніше.
— Загалом, вдалося вивезти близько 700 осіб, — розповів керівник групи цивільно-військового співробітництва. — Колона складалась з автобусів, які надали нам як волонтери, так і підрозділи ДСНС. Під час руху колону охороняли підрозділи Збройних Сил України, та супроводжували мобільні патрулі ДАІ. На щастя, бойовики дотримались наших пропозицій і не обстрілювали транспорти з цивільними людьми, які змушені покинути власні домівки через постійні обстріли їх артилерією. Тепер на вимушених біженців чекають спеціально підготовлені для їх проживання домівки та навіть цілі містечка.
Також керівник групи цивільно-військового співробітництва повідомив, що військовослужбовці Збройних Сил України надають допомогу і тим, хто за різних обставин відмовився від евакуації. Кожного дня представники CІМІС обходять бомбосховища, підвали, інші місця де переховуються громадяни, та розносять питну воду, медикаменти та речі першої необхідності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього