Хмельниччина проводить активні імпортні операції з 52 країнами світу
Протягом 11 місяців 2015 року Хмельницькою митницею ДФС оформлено 183 тисячі тонн іноземних вантажів на суму майже 11 мільярдів гривень, що на 24 відсотки більше, ніж в аналогічному періоді 2014 року. При цьому імпортери області наповнили державний бюджет 1,4 мільярдами гривень митних платежів.Хмельниччина проводить активні імпортні операції з 52 країнами світу
Протягом 11 місяців 2015 року Хмельницькою митницею ДФС оформлено 183 тисячі тонн іноземних вантажів на суму майже 11 мільярдів гривень, що на 24 відсотки більше, ніж в аналогічному періоді 2014 року. При цьому імпортери області наповнили державний бюджет 1,4 мільярдами гривень митних платежів.

Для цього протягом січня-листопада 2015 року інспекторами відомства здійснено оформлення 8 455 митних декларацій в режимі «імпорту».

Одним з основних стратегічних імпортованих товарів на терени краю є неопромінені паливні елементи для ядерних реакторів (твели). Зазначеної продукції ввезено на суму майже один мільярд гривень.

Також структуру імпортної продукції склали прокат плоский, нафтопродукти, полімери, виробниче та агропромислове обладнання, сільськогосподарська техніка, запасні деталі до автомобілів.

Основними постачальниками зарубіжних товарів були країни Євросоюзу. Одним з основних партнерів виступала Польща, імпорт товарів з якої склав 21 відсоток від загальної ввезеної продукції краян протягом звітного періоду поточного року, що на 89 відсотків більше, ніж у січні-листопаді 2014 року.

Зокрема, польські бізнесмени поставляли на Хмельниччину полімери етилену та запасні частини до автомобілів, прокат плоский, а також промислові товари та обладнання.

До першої десятки країн-постачальників іноземної продукції також увійшли Німеччина, Китай, Білорусь, Бельгія, Італія, Угорщина.
Найбільшими продавцями сільськогосподарської техніки та обладнання для сільського господарства, а також птахівництва стали Нідерланди, Бельгія та Німеччина.

Різноманітні промислові товари та обладнання привезено з Румунії, Великобританії, Китаю, Литви, Австрії, Словенії. Трактори та комбайни слідували з Німеччини, Бельгії та Франції. Загалом бізнес-спільнота Хмельниччини протягом 2015 року здійснювала активні торгівельні імпортні операції з 52 країнами світу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього