Хмельниччина після граду – як після бомбардування
Найбільше лютувала стихія у Городку.Хмельниччина після граду – як після бомбардування
На Хмельниччині аномальний град потрощив дахи і автомобілі. Найбільше лютувала стихія у Городку. На ліквідацію «градопаду» тамтешня влада виділила півмільйона. Та цього не достатньо. Де шукатимуть гривні на латання дахів та вікон допитувалися журналісти 33 каналу.

Всього 20 хвилин і райцентр, як після бомбардування. Крижані кулі сипалися із неба і трощили все на своєму шляху. Мер Городка каже град добряче «похазяйнував» у середмісті. Тепер шукають грошей, аби допомогти людям залатати дахи та вікна. Депутати терміново зібралися на позачергову сесію. У бюджеті таки відшукали 500 тисяч гривень на компенсацію збитків.

Наразі у Городку працює комісія, яка обстежує домогосподарства. Градоначальник каже гроші попросять і у держави.

Кадри, які за фільмували мешканці Городка, вражають. За словами людей, в окремих районах розмір граду був завбільшки з куряче яйце. Побиті стихією скаржаться, що негода знищила їхню городину, повалила дерева потовкла шифер на дахах будинків та побила шибки.

Негода пройшлася по 6 районам нашої області. Вибито шибки та зрешечені покрівлі у семи сотнях будинків. Крім того, збожеволів і вітер. Він викорчував 20 дерев та знеструмив 60 сіл.

Подробиці – у сюжеті каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього