Хмельниччина сумує з приводу смерті депутата Хмельницької обласної ради
Як повідомила Хмельницька обласна державна адміністрація, 5 лютого 2014 року внаслідок важкої хвороби передчасно пішов з життя Камінський Микола МиколайовичХмельниччина сумує з приводу смерті депутата Хмельницької обласної ради
Як повідомила Хмельницька обласна державна адміністрація, 5 лютого 2014 року внаслідок важкої хвороби передчасно пішов з життя Камінський Микола Миколайович, голова Ізяславської районної державної адміністрації (квітень – грудень 2014 року), депутат Ізяславської районної ради 2002-2006 років, депутат Хмельницької обласної ради з 2011 року.
На 48 році життя перестало битися серце авторитетної людини, досвідченого і висококваліфікованого господарника, мудрого керівника і великого життєлюба, патріота України.
Трудовий стаж Миколи Миколайовича нараховував майже 32 роки сповнених самовідданої творчої праці, останні роки трудової діяльності були пов’язані з ТОВ СГП “Агрос-Віста” с.Сахнівці Ізяславського району Хмельницької області. З квітня по грудень 2014 року М. Камінський працював головою Ізяславської районної державної адміністрації.
Життєвий шлях Миколи Миколайовича – зразок людської гідності, добропорядності, уміння толерантно працювати з людьми.
Народився Микола Миколайович Камінський 19 серпня 1967 року у селі Сушки Красилівського району Хмельницької області.
М.М.Камінський вирізнявся сучасним економічним мисленням, здатністю оперативно приймати обґрунтовані рішення, умінням згуртовувати людей. Він постійно спрямовував зусилля колективів, які очолював, на модернізацію стилю їх роботи.
Усі, хто знав Миколу Миколайовича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм, чесність.
Сумує з приводу смерті і висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Миколу Миколайовича назавжди збережеться в наших серцях.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього