Хмельниччина сподівається отримати від держави втричі більше коштів на регіональний розвитокГолова облдержадміністрації Василь Ядуха розповів про результати поїздки у Київ, де він перебував з робочою поїздкою з питань бюджету.Голова облдержадміністрації Василь Ядуха розповів про результати поїздки у Київ, де він перебував з робочою поїздкою з питань бюджету. «У складній загальнодержавній суспільно-політичній ситуації нам вдалося стабілізувати фінансово-економічне становище на території Хмельниччини. Перебуваючи у Києві, я відстоював інтереси області щодо виділення коштів на регіональний розвиток. Якщо в минулому році у нас було заплановано трохи більше 30 мільйонів гривень, то на цей рік ми маємо погодження на 90 мільйонів гривень на будівництво та реконструкцію об’єктів соціально-культурного призначення на території області», – сказав Василь Ядуха, відповідаючи на запитання журналістів.

Ці кошти, за словами очільника краю, підуть на завершення будівництва шкіл і лікувальних закладів, будинків культури, серйозні реконструкції, газифікацію населених пунктів тощо.

Поряд з цим відпрацьовувалося питання щодо своєчасної проплати усіх соціальних виплат. «Хмельниччина завершила виплату пенсій нашим людям, а це 420 тисяч пенсіонерів. Виплачено 583 мільйона гривень. Немає платіжних доручень в органах Державної служби казначейства, які б не були проплачені. Щоденно через органи казначейства проходить приблизно 50 мільйонів гривень. Це говорить про те, що на сьогоднішній день немає ніяких затримок не тільки із виплатою пенсій, а й заробітних плат. Немає заборгованості по медикаментах, харчуванню, різних видах соціальних допомог, стипендій. Область завершує січень з позитивною динамікою без будь-якої заборгованості. В цьому ми маємо підтримку з боку Міністерства фінансів України», – підкреслив Василь Ядуха. Він висловив сподівання, що ситуація в державі стабілізується, і область отримає від держави втричі більше коштів на регіональний розвиток. Якщо ж будуть зміни в Уряді, необхідно буде знову відстоювати інтереси області.

О. Долінська

За матеріалами: Хмельницької обласної державної адміністрації

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього