Хмельниччина спрямувала для української армії понад 50 мільйонів гривень
З початку 2016 року платники податків Хмельницької області віддали на потреби Збройних Сил України 50,9 мільйона гривень військового збору. Це на 10 мільйонів гривень перевищує надходження відповідного періоду минулого року.Хмельниччина спрямувала для української армії понад 50 мільйонів гривень
З початку 2016 року платники податків Хмельницької області віддали на потреби Збройних Сил України 50,9 мільйона гривень військового збору. Це на 10 мільйонів гривень перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Найбільшу частку надходжень на зміцнення обороноздатності України внесли працівники промислових підприємств та бюджетники краю. А загалом з часу введення військового збору, тобто з 3 серпня 2014 року, подоляни сплатили до державного бюджету 293 мільйони гривень цього патріотичного податку.

За словами фахівців органів ДФС області, перевищення фактичних надходжень військового збору свідчать про високу відповідальність і сумлінність платників податків Хмельниччини, які перераховують з отриманих доходів 1,5 відсотка на потреби армії, підтримання обороноздатності держави та встановлення миру.

Нагадаємо, що ставка військового податку у 2016 році не змінилася. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за утримання (нарахування) і сплату (перерахування) військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків; податкові агенти (для оподатковуваних інших доходів із джерела їх походження в Україні).

Відтак, відповідно до норм Податкового кодексу оподатковується заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати. Військовий збір також стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри. Оподаткуванню підлягають теж доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього