Хмельниччина: триває застосування технології кандидатів-«клонів»
В одномандатних виборчих округах Хмельниччини продовжують застосовувати технологію кандидатів-клонів. Висунення кандидатами людей з омонімічними іменами та прізвищами здійснюється, як правило, з метою маніпуляції під час агітації та голосування на виборах.Хмельниччина: триває застосування технології кандидатів-«клонів»
В одномандатних виборчих округах Хмельниччини продовжують застосовувати технологію кандидатів-клонів. Висунення кандидатами людей з омонімічними іменами та прізвищами здійснюється, як правило, з метою маніпуляції під час агітації та голосування на виборах.
Центральна виборча комісія, відмовила в реєстрації кандидатом по округу № 188 35-літньому Сергію Павловичу Лабазюку. В поданні документів на реєстрацію кандидатом не вказано, де працює претендент чи він непрацюючий. Таким чином, через недотримання частини 2 статті 55 Закону України «Про вибори народних депутатів України» в окрузі залишився лише один кандидат на прізвище Лабазюк – депутат Верховної Ради поточного скликання Сергій Лабазюк (група «Суверенна європейська Україна»). Натомість ще один двійник в одномандатному окрузі № 188 з’явився у кандидата від «Блоку Петра Порошенка» Віктора Коліщака. ЦВК зареєструвала кандидатом працівника київського ТОВ «Бетон-комплекс» Артема Коліщака. Нагадаємо, харків’янин Олег Коліщак вже відмовився балотуватися кандидатом.
А в ОВК № 187 , де першим зареєструвався самовисуванець і член ВО «Батьківщина» Сергій Мельник, міський голова Хмельницького, кандидатом висунувся також комуніст Дмитро Мельник. Проте про технологію «клонування» тут не йдеться. Секретар обкому Компартії Дмитро Мельник балотувався в цьому окрузі на парламентських виборах у 2002 році і попри незначну підтримку виборців його висування на позачергових виборах було прогнозованим.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,