Хмельниччина в цьому році буде з хлібом
На 25 тисяч більше, як у 2014 році. Більша частина площ – 212 тисяч гектарів – засіяна пшеницею. Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, на 90-та відсотках ланів стан озимини можна оцінити як задовільний.Хмельниччина в цьому році буде з хлібом
На 25 тисяч більше, як у 2014 році. Більша частина площ – 212 тисяч гектарів – засіяна пшеницею. Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, на 90-та відсотках ланів стан озимини можна оцінити як задовільний.

Відносно решти 10-ти процентів слабких і зріджених посівів, то спостереження показують: до весни переважну їх більшість можна буде відновити до задовільного стану. В усіх господарствах краю провели заходи по боротьбі з миловидними гризунами. Що найбільше турбує зараз аграріїв? Зависока ціна на мінеральні добрива. І сподіватися на її падіння поки що немає підстав.

Завдяки високим минулорічним врожаям, Хмельниччина достатньо забезпечена продовольчим зерном. Майже 200 тисяч тонн його запасів, з них близько 150 тисяч – пшениці, ледь не втричі перекриває наші потреби. Крім того, область постійно отримує борошно з Аграрного фонду. Цінова ситуація на хліб та хлібобулочні вироби перебуває під пильним контролем влади. І як результат, ціну на хліб маємо дещо нижчу, ніж середня у державі, – зазначив Володимир Кальніченко.

Джерело: “Поділля-Центр”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього