Хмельниччина в пошуках інвесторів
Представники 13 країн світу приїхали оцінити інвестиційний потенціал ХмельниччиниХмельниччина в пошуках інвесторів
6 листопада відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Симчишина з делегацією Міжнародного Трейд-клубу в Україні на чолі з його президентом, 1-им секретарем Посольства Республіки Словаччини в Україні Сонею Крайчовою.
Міжнародний Трейд-клуб в Україні – це громадська організація, яка створена за підтримки Міністерства економіки України у 1992 році та об’єднує керівників і співробітників торгово-економічних відділів майже 60-ти іноземних посольств та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.
Хмельницьку область відвідали представники 13 країн: Аргентини, Білорусії, Бельгії, Індонезії, Литви, Мексики, Малайзії, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, Фінляндії, а також Європейського Союзу.
Хмельниччина в пошуках інвесторів
Відкриваючи засідання, Олександр Симчишин привітав гостей на благодатній хмельницькій землі і подякував за увагу до нашого краю, наголосивши, що Хмельниччина відкрита для міжнародного співробітництва за всіма напрямками.
Гостям презентовано економічний та експортний потенціал Хмельницької області, представлено інвестиційні проекти «Модернізація крейдового заводу на основі впровадження нових біотехнологій для виробництва високоякісної і конкурентної продукції» та «Розвиток індустріального (промислового) парку «Славута». Члени Міжнародного Трейд-клубу виявили неабияку зацікавленість до нашого краю та висловили бажання співпрацювати.
В ході заходу проведено двосторонні зустрічі членів Міжнародного Трейд-клубу в Україні з представниками ділових кіл області. Під час зустрічей представники підприємств мали змогу провести ділові переговори з кожним з присутніх членів Міжнародного Трейд-клубу в Україні.
Члени клубу перебуватимуть на території Хмельницької області протягом двох днів. Програма перебування включає відвідування ПрАТ «Хмельницька маслосирбаза», сучасного підприємства по виробництву віконних систем торгової марки «Вікно Плюс» (м. Кам’янець-Подільський), зустріч з керівництвом міста Кам’янець-Подільський.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього