Хмельниччина в п’ятірці лідерів за кількістю проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, поданих на Всеукраїнський конкурсЦьогоріч на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, який проводиться за підтримки Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, надійшло більше 1000 проектів із всіх областей.Цьогоріч на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, який проводиться за підтримки Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, надійшло більше 1000 проектів із всіх областей.

Найбільша кількість надана представниками органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області – 127 проектів, Луганської – 102, Вінницької – 97, Хмельницької – 60 проектних пропозицій.

Позитивною тенденцією є те, що подані проекти представляють усі регіони України, що обумовлено як збільшенням розміру державної фінансової підтримки (по кожній з категорій учасників), так і активною, ґрунтовною інформаційно-методичною та консультативною роботою Дирекції конкурсу щодо удосконалення механізмів його проведення.

На сьогодні Дирекцією конкурсу здійснюється реєстрація проектів як учасників Конкурсу. Зазначена процедура, відповідно до плану роботи Дирекції та Експертної комісії на поточний рік, затвердженого рішенням Ради Конкурсу, триватиме до 1 березня цього року.

Про результати розгляду органи місцевого самоврядування, які подали проекти для участі у Всеукраїнському конкурсі, будуть поінформовані офіційним листом по завершенню реєстрації.

Від 1 березня до 15 червня проекти розглядатиме Експертна комісія для подання експертних висновків до Ради Конкурсу.

За матеріалами сайту Української асоціації районних та обласних рад

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього