Хмельниччина відправила на потреби армії понад 30 мільйонів гривень військового збору
У жовтні на потреби українських збройних сил Хмельниччина спрямувала 11,5 мільйона гривень військового збору, що становить 109 відсотків від доведених індикативних показників.Хмельниччина відправила на потреби армії понад 30 мільйонів гривень військового збору
У жовтні на потреби українських збройних сил Хмельниччина спрямувала 11,5 мільйона гривень військового збору, що становить 109 відсотків від доведених індикативних показників.
Загалом з часу запровадження цього \”патріотичного збору\” до державного бюджету надійшло 30,1 мільйона гривень цього платежу. Протягом місяця наші краяни сплачують не менше 10 мільйонів гривень військового збору.
Найбільш сумлінними платниками військового збору є мешканці Теофіпольского, Летичівського, Дунаєвецького, Деражнянського районів, Кам‘янець-Подільського та Шепетівського регіонів. Значні суми коштів на потреби армії надійшли від колективів управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, ПАТ \”Укрелектроапарат\”, Хмельницького національного університету, відокремленого підрозділу \”Локомотивне депо Шепетівка\”, Хмельницької філії ПАТ \”Укртелеком\”, Хмельницької обласної лікарні, Кам‘янець-Подільського національного університет імені І.Огієнка, ТОВ \”Хмельницькзалізобетон\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього