Хмельниччина витратила на одного школяра більше 10 тисяч гривень
Такі данні наводить online-проект шкільної статистики «Шкільна карта».Хмельниччина витратила на одного школяра більше 10 тисяч гривень
Такі данні наводить online-проект шкільної статистики «Шкільна карта».

Отож, згідно даних 2014 року, Хмельницька область витратила на одного школяра 10,3 тисяч гривень. Це трохи менше ніж Житомирщина (10, 4 тис. грн.) проте більше ніж Вінницька область (10, 1 тис. грн.). Лідерами щодо витрат на одного учня за областями має Івано-Франківська область (15,1 тис. грн.), а замикає рейтинг Харківщина (8,5 тис. грн.).

Дані для «Шкільної карти CEDOS» було зібрано з Інформаційної системи управління освітою (ІСУО), Мінфіну та УЦОЯО, пізніше класифіковано та представлено у вигляді бази зі зручним інтерфейсом.

Загалом, проект «Шкільна карта CEDOS», створено з метою представлення цікавих даних про шкільну освіту в Україні. «Шкільна карта» надає користувачу інтерактивні карти, графіки та data-box з найбільш актуальними даними про середню освіту.

Як повідомляє \”Поділля-Центр\”, за допомогою Шкільної карти, усі зацікавлені користувачі мають можливість дізнатись, наприклад, що частка молодих вчителів є більшою у школах сільської місцевості, а також у якому регіоні випускники отримали гірші результати ЗНО.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього