Хмельниччина вкотре допомагає місту-побратиму із прифронтової зони

Хмельниччина вкотре допомагає місту-побратиму із прифронтової зони
Місто-побратим Старобільск, Луганської області, отримає благодійну допомогу з Хмельницького вже втретє. Цього разу на схід вирушило декілька тонн питної води, їжі, круп, цукру та одягу. Вантаж отримають вимушені переселенці з Донбасу, які наразі мешкають у Старобільську. Не забули благодійники і про військових-земляків. Солдати отримають у подарунок від італійських волонтерів тактичні окуляри, зарядні пристрої на сонячних батареях, засоби особистої гігієни та пральний порошок.Хмельниччина вкотре допомагає місту-побратиму із прифронтової зони
Місто-побратим Старобільск, Луганської області, отримає благодійну допомогу з Хмельницького вже втретє. Цього разу на схід вирушило декілька тонн питної води, їжі, круп, цукру та одягу. Вантаж отримають вимушені переселенці з Донбасу, які наразі мешкають у Старобільську. Не забули благодійники і про військових-земляків. Солдати отримають у подарунок від італійських волонтерів тактичні окуляри, зарядні пристрої на сонячних батареях, засоби особистої гігієни та пральний порошок.

Міська ветеранська організація також долучилася до благодійної акції. Хмельницькі ветерани передали продукти харчування для тамтешніх учасників Другої світової війни.

До збору благодійної допомоги долучилися депутати міської ради, волонтери та громадські активісти. Усім їм вдалося назбирати понад 20 тонн життєвонеобхідного для жителів сходу.

Вкотре у Старобільськ відправилася і «Подільська мистецька сотня». На сході подільські артисти дадуть концерти для військових.

Супроводжують вантаж депутати міської ради, журналісти, волонтери та громадські активісти.

Залишити відповідь