Хмельниччина внесла до зведеного бюджету України понад 4 мільярди гривень
Протягом 2015 року платниками податків Хмельницької області до бюджетів усіх рівнів спрямовано 4 мільярди 167 мільйони гривень податків і зборів. Це на 33 відсотки перевищує бюджетні показники попереднього року. У гривневому еквіваленті сума податкових надходжень зросла на 1 мільярд.Хмельниччина внесла до зведеного бюджету України понад 4 мільярди гривень
Протягом 2015 року платниками податків Хмельницької області до бюджетів усіх рівнів спрямовано 4 мільярди 167 мільйони гривень податків і зборів. Це на 33 відсотки перевищує бюджетні показники попереднього року. У гривневому еквіваленті сума податкових надходжень зросла на 1 мільярд.

Загалом до державного бюджету підприємницька спільнота подільського краю перерахувала 1 мільярд 828 мільйонів гривень, що на 339 мільйонів гривень перевищує минулорічний рівень. Таким чином завдання перевидано на 101 мільйон гривень.

У сегменті наповнення держбюджету домінує податок на додану вартість, абсолютна цифра якого склала 713 мільйонів гривень, податок з доходів з фізичних осіб становить 667 мільйонів гривень, податку на прибуток сплачено  у сумі 276 мільйонів гривень. акцизного податку отримано у сумі  58 мільйонів гривень.

Місцеві бюджети Хмельниччини отримали понад 2 мільярди 339 мільйонів гривень податкових платежів. Найбільшу питому вагу в наповненні скарбниць територіальних громад склав податок з доходів фізичних осіб, сума якого досягла 1 мільярда 331 мільйона гривень. Важливими бюджетоутворюючими платежами для територіальних громад також стали податок на майно, тобто плата за землю, транспортний податок і податок на нерухомість, яких у спільному показнику отримано 349 мільйонів гривень. Малий бізнес додав до цього 326 мільйонів гривень єдиного податку, роздрібний акцизний податок склав 197 мільйонів гривень.

«Системна робота з раннього попередження бюджетних ризиків, сучасні електронні сервіси ДФС та  чітко налагоджений діалог з бізнесом продукують ритмічні надходження податкових платежів до державного та місцевих бюджетів. Важливими складовими досягнутого результату також стали бюджетна децентралізація та система електронного декларування ПДВ. Водночас аналіз інформації про стан розрахунків з бюджетом засвідчує, що бізнес-спільнота краю у своїй переважній більшості прагне прозорого і відповідального наповнення бюджету і адекватного використання коштів», – прокоментував ситуацію керівник регіонального представництва фіскальної служби Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього