Хмельниччина вшановує військовослужбовцівШостого грудня в Україні відзначають 22 річницю з часу створення Збройних сил України. З цієї нагоди напередодні свята в обласній філармонії відбулися урочистості. Військових Хмельниччини вітав голова облдержадміністрації Василь Ядуха.Хмельниччина вшановує військовослужбовцівШостого грудня в Україні відзначають 22 річницю з часу створення Збройних сил України. З цієї нагоди напередодні свята в обласній філармонії відбулися урочистості. Військових Хмельниччини вітав голова облдержадміністрації Василь Ядуха.
«Стратегія національної безпеки і Воєнна доктрина України конкретизують її завдання. Практична робота в цьому напрямі вже розгорнута. На початку вересня цього року затверджена Державна комплексна програма реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року. Для зміцнення бойового потенціалу армії заплановано провести модернізацію озброєння та військової техніки, закупівлю її новітніх зразків. І пріоритет буде віддано виробам вітчизняної військової промисловості, якість яких відповідає сучасним світовим стандартам. А це, крім іншого, нові робочі місця і серйозний стимул до модернізації вітчизняної промисловості, освоєння новітніх технологій», – сказав Василь Ядуха.
Окрім цього приділяється значна увага соціальному аспекту роботи, і її результат відчувається. Вже отримують підвищене вдвічі грошове забезпечення військові льотчики, моряки, десантники та спецпризначенці. Продовжується поетапне збільшення грошового забезпечення інших категорій військовослужбовців. З початком 2013 року завершено черговий етап підвищення військових пенсій на 12%, а загалом підвищення склало 35% в порівнянні з 2012 роком.
Василь Ядуха особливо наголосив на тому, що військовослужбовці гарнізону підтвердили високий професіоналізм і сумлінність під час приїзду Міністра оборони України. У ході візиту обговорено чи не найважливіше для військовослужбовців питання -забезпечення житлом.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього