Хмельниччина вшанувала Кобзаря
Сьогодні, 9 березня, відбулося покладання корзин та квітів до пам’ятника Т.Шевченка з нагоди вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Участь в урочистих заходах з нагоди 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка взяли голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний, голова обласної ради Іван Гончар, керівництво міста, представники духовенства, громадськість.Хмельниччина вшанувала Кобзаря
Сьогодні, 9 березня, відбулося покладання корзин та квітів до пам’ятника Т.Шевченка з нагоди вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Участь в урочистих заходах з нагоди 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка взяли голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний, голова обласної ради Іван Гончар, керівництво міста, представники духовенства, громадськість.

Крім того, об 11.30 в Хмельницькому міському будинку культури (вул. Проскурівська, 43) відбувається показ програми «Згадайте, братія моя…», приуроченої до 201-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка і 175-річчя першого видання «Кобзаря». Глядачам представлена мистецька програма за циклом віршів «В казематі».

Хмельниччина вшанувала КобзаряХмельниччина вшанувала Кобзаря

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення