Хмельниччина заробила 100 мільйонів гривень на підакцизних товарах
За даними Головного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області з початку року надходження з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів склали 101 мільйон гривень.Хмельниччина заробила 100 мільйонів гривень на підакцизних товарах
За даними Головного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області з початку року надходження з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів склали 101 мільйон гривень.
У липні розрахункову базу з акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів виконано на 101 відсоток, що в абсолютних цифрах означає 18,4 мільйона гривень надходжень.
Загалом у структурі надходжень з роздрібного акцизу до скарбниць територіальних громад 63 відсотки, в абсолютних цифрах це 63 мільйони гривень, припадає на реалізацію нафтопродуктів, 19 – на продаж лікеро-горілчаних напоїв, решту 18 відсотків надходить від реалізації тютюнових виробів.
Як стверджують фахівці фіскальної служби, трапляються випадки, коли суб’єкти господарювання, які здійснюють операції із паливо-мастильними матеріалами, неправомірно відносять вартість цих підакцизних товарів як такі, що реалізовані для комерційного використання, відповідно 5-відсотковий роздрібний акцизний податок не сплачують. Тому до таких несумлінних платників податків доводиться вживати адекватних контрольно-перевірочних заходів та штрафних санкцій.
«В цілому територіальні громади нашого краю із запровадженням акцизного податку з роздрібного продажу отримали значний бюджетний позитив. Його адміністрування продемонструвало той реальний фінансовий ресурс, який на місцях додатково спрямовується на вирішення нагальних соціально-економічних питань. Як свідчить практика роботи, реалізація даної законодавчої основи базується на таких категоріях як сумління та співпраця», – зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього