Хмельниччина зустріла міліціонерів, які повернулись із зони АТО
У рідне місто після тривалої служби у зоні проведення АТО повернулися одинадцять працівників державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України у Хмельницькій області.Хмельниччина зустріла міліціонерів, які повернулись із зони АТО
У рідне місто після тривалої служби у зоні проведення АТО повернулися одинадцять працівників державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України у Хмельницькій області.

Правоохоронці слідкували за правопорядком та чергували на блокпостах у гарячих точках зони АТО, запобігаючи переміщенню контрабандних і підозрілих товарів, вантажів, як в район проведення антитерористичної операції, так і у зворотному напрямку.

Хмельниччина зустріла міліціонерів, які повернулись із зони АТО

Працівників міліції зустрічало керівництво, колеги, рідні та друзі. Усім ледве вдавалося стримувати сльози радості на очах.

Хмельниччина зустріла міліціонерів, які повернулись із зони АТОХмельниччина зустріла міліціонерів, які повернулись із зони АТОХмельниччина зустріла міліціонерів, які повернулись із зони АТО

Бійці повернулися додому із символічним подарунком для колег, які незабаром теж вирушать служити на схід України, — привезли український прапор, на якому місцеві мешканці та товариші по службі з інших регіонів держави залишили свої теплі побажання на згадку. Здебільшого, усі бажали миру та злагоди.

Хмельниччина зустріла міліціонерів, які повернулись із зони АТОХмельниччина зустріла міліціонерів, які повернулись із зони АТО

Начальник управління ДСБЕЗ УМВС України в Хмельницькій області Олександр Федорович щиро подякував колегам за сумлінну працю та надав їм кількаденний відпочинок, аби правоохоронці могли провести час у колі сім‘ї та потім з новими силами приступити до буденної роботи.

Хмельниччина зустріла міліціонерів, які повернулись із зони АТО

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього