Хмельниччину відвідав Міністр аграрної політики та продовольства України
Під час проведення селекторної наради, яка відбулася 6 жовтня 2015 року під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України О.М. Павленка, обговорювалися питання: запропоновані новації в системі оподаткування аграрного сектору економіки та доступу української продукції на ринок Китайської Народної Республіки.Хмельниччину відвідав Міністр аграрної політики та продовольства України
Під час проведення селекторної наради, яка відбулася 6 жовтня 2015 року під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України О.М. Павленка, обговорювалися питання: запропоновані новації в системі оподаткування аграрного сектору економіки та доступу української продукції на ринок Китайської Народної Республіки.

У селекторній нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації В.І. Кальніченко, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації В.Б. Будзінський, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку В.П. Конончук, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку – головний бухгалтер Л.С. Молчан.

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко наголосив про збереження існуючої системи оподаткування аграрного сектору економіки та відмітив що, Китай є одним із пріоритетних партнерів для аграрного сектору України. «Цього року важливим показником розширення співпраці стало те, що все більше вітчизняних компаній отримали можливість виходу на китайський ринок. 18 українським підприємствам, надано право експортувати молочну продукцію до Китайської Народної Республіки. Це дасть нам можливість замінити ринки, які втратили в країнах СНД, зокрема в Російській федерації. Нині на російський ринок експорт становить лише 2% від загального вітчизняного ринку» – зазначив Олексій Павленко.

Також О. Павленко відзначив, що дозвіл на експорт молочної продукції до Китаю на сьогоднішній день отримали 2 підприємства Хмельницької області: «Славутський маслоробний комбінат» та «Старокостянтинівський молочний завод».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього