Хмельниччиною прокотилася хвиля пограбувань православних церков Московського Патріархату
Останній із серії таких злочинів трапився днями у мікрорайоні Гречани, що в обласному центрі.Хмельниччиною прокотилася хвиля пограбувань православних церков Московського Патріархату
Останній із серії таких злочинів трапився днями у мікрорайоні Гречани, що в обласному центрі. Як повідомляє настоятель храму протоієрей Петро Дячук, зловмисники, виламавши решітки та розбивши скло, влізли до храму на честь ікони Божої Матері «Казанської». Там богохульники розбили кіот та забрали частину золотих та срібних Вотумів, принесених прихожанами на знак вдячності Пресвятій Богородиці за зцілення. Осквернивши святе для прихожан місце, злочинці, прихвативши інші цінні речі, зникли із місця злочину. Нині пошуком правопорушників займаються правоохоронці. Варто зазначити, що це вже третє за останній період пограбування із подібним почерком храмів Української Православної Церкви (МП) у Хмельницькій області.
Нагадаємо, що аналогічні пограбування відбулися у храмі в Хмельницькому, що розташований на Молодіжній та у Адімівці, Віньковецького району.

Для довідки: Вотива, вотум – жертва, дар, який приносила людина за обітницею або з вдячністю за порятунок чи видужання від тяжких хвороб. Найчастіше вотиви виготовлялися у вигляді металевих (зазвичай із дорогоцінних металів:срібла, золота) табличок із зображенням людей, тварин, хворих частин тіла (ніг, рук, очей) тощо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього