Хмельниччину відвідав Надзвичайний та Повноважний посол Японії Сумі Шігекі
В рамках Грантової програми допомоги проектам людської безпеки «Кусаноне» у серпні 2011 році в посольстві Японії відбулося підписання грантового контракту між посольством Японії в Україні та Благодійним фондом сприяння розвитку охорони здоров’я «Підтримка», головою якого є заступник головного лікаря Старокостянтинівської ЦРЛ Сергій Чесаков.Хмельниччину відвідав Надзвичайний та Повноважний посол Японії Сумі Шігекі
12 листопада у Старокостянтинівську центральну районну лікарню з дружнім візитом завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі, щоб ознайомитися, як у щоденній роботі лікарям закладу допомагає медичне обладнання, придбане за кошти Грантової програми «Кусаноне». Поважного гостя зустріли головний лікар Старокостянтинівської центральної районної лікарні Володимир Стіхарєв, заступник Сергій Чесаков та колектив лікарні, повідомляють на сайті Хмельницької облдержадміністрації.
В рамках Грантової програми допомоги проектам людської безпеки «Кусаноне» у серпні 2011 році в посольстві Японії відбулося підписання грантового контракту між посольством Японії в Україні та Благодійним фондом сприяння розвитку охорони здоров’я «Підтримка», головою якого є заступник головного лікаря Старокостянтинівської ЦРЛ Сергій Чесаков.
З метою модернізації ендоскопічного обладнання районної лікарні, в рамках даної програми, було виділено кошти у сумі 793576 тис.грн. для придбання медичного обладнання, а саме – відеоколоноскопа, відеогастроскопа, відеоцентра ендоскопічного, відеомотора ендоскопічного, стійки ендоскопічної, відсмоктувача ендоскопічного, бронхофіброскопа, ендоскопічного джерела світла та інструментального набору для ендоскопії. До речі, у Хмельницькій області, таке обладнання наявне тільки у Старокостянтинівській ЦРЛ.
За 4 роки роботи медичного обладнання, у лікарні проведено близько 600 гастроскопічних, 500 колоноскопічних та 200 бронхоскопічних досліджень.
Придбання сучасного ендоскопічного обладнання дало змогу покращити надання медичної допомоги населенню, удосконалило діагностику та виявлення хвороб органів дихання, органів шлунково-кишкового тракту, онкологічної патології.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього