Хмельниччина дізналась ім`я кращого скейтбордиста областіАртем Ратушний став кращим скейтбордистом Хмельницького.Хмельниччина дізналась ім`я кращого скейтбордиста областіАртем Ратушний став кращим скейтбордистом Хмельницького.
У Хмельницькому відбулися змагання зі скейтбордингу. Дванадцять учасників віком від 10 до 16 років показували трюки у «Екстрім-парку».

– Ми організували змагання зі скейтбордингу серед учасників, які не мають спонсорської підтримки. Головною метою було надати спортсменам стимул для подальших тренувань та покращення точності та складності трюків, – каже співорганізатор змагань Олег Гришко.

Трюки та вправність спортсменів оцінював один з найдосвідченіших скейтбордистів міста Дмитро Гайдук.
Ті спортсмени, які найкраще виконали трюки та показали найвищий рівень майстерності, отримали цінні подарунки.

– Переможець змагань Артем Ратушний показав надскладний трюк. Він називається «фронтсайд фліп з кікера». Під час виконання цього трюку спортсмен стрибає з трампліна і при цьому обертається у повітрі на 180 градусів. При цьому він одночасно прокручує під собою скейтборд, – каже Олег Гришко.

Після закінчення змагань усі бажаючі мали можливість переглянути відео з трюками відомих у світі та хмельницьких спортсменів на скейтбордах та ВМХ, паркуристів, фріранерів і майстрів графіті. Під час перегляду відбулося обговорення світових тенденцій у екстремальних видах спорту та недоліків у трюках. А майстри графіті намалювали на стінах «Екстрім-парку» свої власні роботи.
Переможці змагань зі скейтбордингу:

Перше місце – Артем Ратушний (16 років)

Друге місце – Артем Русін (17 років)

Третє місце – Олександр Брила (10 років).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього