Хмельницькі аграрії сплатили до місцевих бюджетів понад 40 мільйонів гривень
З початку року товаровиробники аграрного сектору Хмельницької області сплатили до місцевих бюджетів 41,2 мільйона гривень єдиного податку. При цьому загальна сума єдиного податку, задекларованого до сплати протягом року аграріями нашого краю, становить понад 100 мільйонів гривень.Хмельницькі аграрії сплатили до місцевих бюджетів понад 40 мільйонів гривень
З початку року товаровиробники аграрного сектору Хмельницької області сплатили до місцевих бюджетів 41,2 мільйона гривень єдиного податку. При цьому загальна сума єдиного податку, задекларованого до сплати протягом року аграріями нашого краю, становить понад 100 мільйонів гривень.

Відповідно до Податкового кодексу протягом першого-другого кварталу платники єдиного податку четвертої групи сплачують 10 відсотків задекларованої суми, у третьому кварталі – 50 відсотків, у четвертому кварталі спрямовують 30 відсотків податкових платежів.

Нагадаємо, що з 1 січня 2015 року змінами, внесеними до Податкового кодексу, до четвертої групи платників єдиного податку віднесено сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Як зазначають фахівці регіонального представництва фіскальної служби, для даної категорії платників єдиного податку майже в повному обсязі залишені законодавчі норми, що застосовувались для платників фіксованого сільськогосподарського податку. Проте ставки єдиного податку для платників 4 групи порівняно з ФСП зросли втричі.

За підсумками декларування у 2015 році на єдиний податок до 4 групи перейшли 1243 платники. Дана кількість суб‘єктів господарювання сфери агропромислового комплексу не змінилася у порівнянні з числом платників фіксованого сільськогосподарського податку у 2014 році.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього