Хмельницькі активісти на Антикорупційному форумі поділилися досвідом контролю за держфінансами
Своїм досвідом з контролю за державними фінансами поділилися з учасниками Антикорупційного форуму у Києві активісти «Народного контролю» Хмельниччини.Хмельницькі активісти на Антикорупційному форумі поділилися досвідом контролю за держфінансами
Своїм досвідом з контролю за державними фінансами поділилися з учасниками Антикорупційного форуму у Києві активісти «Народного контролю» Хмельниччини.

Зокрема, вони розповіли, як ініціювали звернення до Уряду щодо звіту за використанням 220 млн гривень, що були перераховані ДП НАЕК «Енергоатом» до бюджету країни як компенсація громадам, що проживають у 30-кілометровій зоні розміщення АЕС.

«Ми дізналися, що жодна гривня, яка призначалася громадам, так і не надійшла до їхніх бюджетів. Понад те, ці кошти не повернули і на рахунки «Енергоатому». Уряд просто «вкрав» ці гроші у людей, без жодних пояснень, на що вони будуть витрачені. Тож ми вимагаємо від Кабміну прозвітувати, куди поділися ці гроші, у чиїх кишенях вони осіли», – заявив лідер «Народного контролю» Хмельниччини Олександр Корнійчук.

За словами Олександра Корнійчука, лише всебічний контроль з боку громадськості за використанням державних коштів, може мінімізувати корупцію. А за кожен факт грабунку бюджету має нести відповідальність особисто Прем’єр-міністр України. А якщо він не може взяти на себе відповідальності за ситуацію в країні, то має піти у відставку.

Нагадаємо, що депутати Славутської міської ради від «Народного контролю» звернулися до лідера партії, секретаря Антикорупційного комітету Верховної Ради України Дмитра Добродомова з проханням допомогти повернути громаді Славути компенсацію за проживання у 30-кілометровій зоні розміщення Хмельницької АЕС у розмірі 3,5 мільйони гривень, які уряд мав перерахувати до бюджету міста ще на початку року, але так цього і не зробив.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього