Хмельницькі активісти вчилися боротися з корупцією
Активісти «Народного контролю» із Нетішина, Ізяслава та Хмельницького стали учасниками «Майстерні активних громадян».
Хмельницькі активісти вчилися боротися з корупцією
Активісти «Народного контролю» із Нетішина, Ізяслава та Хмельницького стали учасниками «Майстерні активних громадян».

Майстерня – це річна програма тренінгів, яку реалізує Інститут Медіа Права для активних громадян з питань дієвих антикорупційних інструментів. Перший тренінг у рамках цієї програми відбувся нещодавно і у Хмельницькому.

«Оскільки одним із головних завдань «Народного контролю» є боротьба з корупцією, тож наших активістів у подібній програмі очевидна. На тренінгу учасники мали можливість дізнатися про дієві антикорупційні інструменти, про засоби протидії та запобігання корупції, ознайомилися з державними реєстрами, якими можна користуватися при виявленні корупції», – каже співкоординатор «Народного контролю» у Хмельницькій області Неля Шпулак, яка виступала у ролі одного із тренерів «Майстерні активних громадян».

За словами активістки «Народного контролю» та депутата Нетішинської міської ради Ірини Дорожнюк, подібні тренінги дуже потрібні, адже на них можна не лише отримати нові знання, але й познайомитися з однодумцями, поділитися власним досвідом та почути досвід тих, хто теж бореться з корупцією у своїх містах та селищах.

«Досвід і ті знання, які я отримала під час тренінгу, неоціненні. Корупція, якою просякнуті всі структури в Україні, допекла багатьом громадянам. Але дуже мало людей знають, як можна протидіяти корупції. Тому я впевнена, що отримані знання стануть мені у нагоді. Крім того, я зможу поділитися ними і з іншими. Адже корупцію в Україні можна подолати лише спільними зусиллями», – ділиться враженнями активістка «Народного контролю» з Ізяслава Олена Бойко.

«Народний контроль» Хмельниччини планує і надалі не лише долучатися до подібних програм, але й самостійно організовувати та проводити антикорупційні тренінги для активних громадян, які мають намір боротися з корупцією в Україні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього