Хмельницькі альпіністи по замерзлих бурульках вибираються нагору каньйону в Кам’янеці-ПодільськомуХмельницькі альпіністи ходять пішки до Меджибожа. Так вони тренують свої ноги перед вилазками в Карпати, Крим та Кавказ. А ще їздять на каньйон в Кам’янець-Подільський, де по замерзлих бурульках вибираються нагору. Бажаючих підкорювати гори стає все більшеХмельницькі альпіністи ходять пішки до Меджибожа. Так вони тренують свої ноги перед вилазками в Карпати, Крим та Кавказ. А ще їздять на каньйон в Кам’янець-Подільський, де по замерзлих бурульках вибираються нагору. Бажаючих підкорювати гори стає все більше
У Хмельницькому є спільнота альпіністів. Чому для цих людей немає кращого відпочинку, ніж у горах, і як воно – зустрічати Новий рік на гірській вершині – дізнавалися журналісти «ВСІМ».
Альпінізм – у маси
В будь-яку пору року компанія альпіністів та скелелазів часто збирається в ліс на шашлики, а також кататися на лижах. А в Меджибіж взагалі пішки ходятьі так тренують свої ноги. До Лезневого доїжджають, збираються групою і йдуть. По дорозі гриби збирають і ягоди, коли зупинки роблять, адже 35 кілометрів так просто не пройдеш.
Зараз в обласній федерації альпінізму та скелелазіння є три осередки – в нашому місті, Кам’янці-Подільському та Нетішині. Тренують їх досвідчені інструктори. В Хмельницькому альпінізмом займаються переважно студенти та молодь.
Почалося все в 90-х роках, коли була розруха, грошей не вистачало майже ні на що.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього