Хмельницькі антимонопольники оштрафували київські товариства за антиконкурентні дії
Документи, подані товариствами готувались однією і тією ж особоюХмельницькі антимонопольники оштрафували київські товариства за антиконкурентні дії
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Технологія для життя» (м. Київ) та ТОВ «Газовимірювальні системи» (м. Київ) на 133 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Розглянувши подання Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, Відділення встановило, що товариства у жовтні 2015 року узгодили дії під час проведення ВП «Хмельницька АЕС» процедури відкритих торгів із закупівлі компресора DE/PE250-HE.

Розслідування засвідчило, що документи, подані товариствами готувались однією і тією ж особою, і що учасники закупівель обмінювались інформацією під час підготовки до участі у торгах. Крім того, довідки про відсутність заборгованості отримувала одна, уповноважена товариствами, особа. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Крім того, ТОВ «Газовимірювалі системи» та ТОВ «Технологія для життя» є дистриб’юторами німецької компанії «Dräger Safety AG & Co. KGaA».
Наслідком відсутності змагальності у торгах стало обмеження конкуренції з метою забезпечення перемоги ТОВ «Технологія для життя».

Відповідно до чинного законодавства ТОВ «Технологія для життя» та ТОВ «Газовимірювальні системи» на 3 роки позбавляються права брати участь у державних закупівлях.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього