Хмельницькі атомники вдосконалюють роботу другого енергоблоку
З 20 квітня по 12 травня 2015 року на 2-му енергоблоці Хмельницької АЕС розпочато проведення дослідної експлуатації режиму добового регулювання потужності.Хмельницькі атомники вдосконалюють роботу другого енергоблоку
З 20 квітня по 12 травня 2015 року на 2-му енергоблоці Хмельницької АЕС розпочато проведення дослідної експлуатації режиму добового регулювання потужності.
Функціонування Об\’єднаної енергосистеми України в умовах зміни економічної ситуації, а також нової моделі ринку електроенергії України, які почнуть діяти з 2017 року, призвело до доцільності залучення АЕС до роботи в режимі добового регулювання потужності. Реалізація режиму добового регулювання потужності передбачає можливість протягом перших 200 ефективних діб паливної кампанії енергоблоку АЕС щодоби змінювати електричну потужність в діапазоні від 750 до 1000 МВт.
Під час добового регулювання потужності буде знижуватися теплова потужність на 20%, електрична – на 25% від номінальної. Даний режим дозволить зменшити постачання електроенергії в енергосистему, кількість якої має надлишок в часи мінімального її споживання.
Нагадаємо, основне призначення станції – покриття дефіциту електричних потужностей в Західному регіоні України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього