Хмельницькі атомники зустріли учасників велопробігу, присвяченого 20-річчю Енергоатома
Велопробіг за участі працівників енергокомпанії та всіх АЕС України стартував 12 вересня в місті супутнику Рівненської АЕС. Маршрут пролягає чотирма областями, де розташовані українські АЕС.Хмельницькі атомники зустріли учасників велопробігу, присвяченого 20-річчю Енергоатома
Велопробіг «З Україною в серці» за участі працівників енергокомпанії та всіх АЕС України стартував 12 вересня в місті супутнику Рівненської АЕС. Маршрут пролягає чотирма областями, де розташовані українські АЕС.

Хлібом і сіллю зустріли жителі Нетішина учасників заходу, які вже подолали значну частину запланованого маршруту протяжністю 690 км.

Хмельницьку АЕС у велопробігу представляють інженер служби надійності, ресурсу і продовження експлуатації Микола Степанюк, майстер гідротехнічного цеху В’ячеслав Поліщук, покрівельник енергоремонтного підрозділу Василь Кочегаров, інженер-дефектоскопіст відділу контролю металу Андрій Друк, представники електроцеху Андрій Шерстюк та Олександр Міц, повідомляє прес-служба ВП \”Хмельницька АЕС\”.

«Бути здоровим, успішним і приносити користь своїй державі – гарний приклад для наслідування», – відзначив очільник міста Нетішин Олександр Супрунюк, вітаючи спортсменів-атомників.

Хмельницькі атомники зустріли учасників велопробігу, присвяченого 20-річчю Енергоатома

За словами учасника велопробігу, директора центру із запобігання та протидії корупції ДП «НАЕК «Енергоатом» Олега Поліщука, символічно, що цей захід збігся із важливою подією для атомників – прийняттям рішення про продовження терміну експлуатації першого енергоблока Запорізької АЕС.

«Ми гідно завершимо місію і зробимо все для того, щоб атомна енергетика розвивалася і надалі та споруджувалися нові потужності, – наголосив заступник директора з кадрів та соціальних питань ДП «НАЕК «Енергоатом» Владислав Янішевський.

Фінішним пунктом велопробігу стане місто Славутич, де 18 вересня відбудеться урочиста програма закриття заходу.

«Ми йдемо до 20-річчя енергокомпанії, яка є гарантом економічної та енергетичної стабільності держави, з оптимізмом та впевненістю. Велопробіг «З Україною в серці», який присвячений ювілею Енергоатома, є підтвердженням того, що професійні, здорові та активні енергетики – майбутнє України», – підсумувамв заступник генерального директора з кадрів та соціального розвитку ВП ХАЕС Віктор Демидюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього