Хмельницькі авіамоделісти повернулися з нагородами
Цими вихідними у Броварах відбулася відкрита міжрегіональна виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель -2016».Хмельницькі авіамоделісти повернулися з нагородами
Цими вихідними у Броварах відбулася відкрита міжрегіональна виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель -2016».

Стендовий моделізм – створення макетів, які точно відтворюють зовнішній вигляд і деталі оригінальної моделі.

Цьогорічну виставку приурочили Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Аби взяти участь у ній з’їхалися моделісти з усіх куточків України. Для участі у конкурсі було зареєстровано більше ніж 500 експонатів – точні копії, виконані з використанням різних матеріалів – пластику, картону, паперу і дерева.

Серед конкурсантів були професіонали, групи та команди майстрів, навіть родини. Учасники змагалися у трьох вікових категоріях: до 14 років, 14-18 років і старші за 18.

Приємно відзначити, що із чудовими результатами з «МікроМоделі – 2016» повернулися вихованці судномодельного гуртка (керівник – Юрій Гаркавенко) та гуртка історико-технічного стендового моделювання (керівник – Ігор Гончаренко) Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Як результат – дев’ять І місць, два ІІ місця та одне ІІІ місце.

Обирала найкращі роботи суддівська колегія, яка складалася з трьох визначних моделістів. Долучитися до суддів могли і конкурсанти. Кожна група за масштабом, номінація та вікова категорія отримали своїх переможців. Був визначений конкурсант, який здобув приз глядацьких симпатій. Переможців нагородили дипломами, медалями та подарунками. Вітаємо усіх учасників конкурсу з перемогами та бажаємо подальших успіхів!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього