У середу, 16 липня, представники хмельницької організації «Автомайдан» знову вирушають в зону проведення Антитерористичної операції, до місця розташування в/ч В-2233.

Хмельницькі автомайданівці везуть передачі в зону АТО: потрібна допомогаХмельницькі автомайданівці везуть передачі в зону АТО: потрібна допомога

– Усім, хто хоче передати посилки рідним та близьким, звертатися за тел. 067-302-54-67 Середюк Вікторія. Прошу усіх, хто може, скинутись хоча б по гривні – це не так багато, але ми можемо врятувати життя наших земляків, – йдеться у повідомленні організації у ВКонтакте. – Звертаємось до всіх хмельничан, не будьте байдужими, ми там були і бачили наскільки серйозна ситуація. Потрібно допомагати нашим хлопцям, а не чекати, коли нам доведеться їх хоронити. Від держави чекати нічого, чиновники просто обіцяють і нічого не роблять. Ми усе закуплене самі завозимо і передаємо з рук у руки.

Хмельницькі автомайданівці везуть передачі в зону АТО: потрібна допомога

Усі передачі автомайданівці довозять до українських військових
Як допомогти:
Благодійна організація \”Хмельницький Фонд Захисту Вітчизни\”. Р/р # 26008011317758 в ПАТ \”УКРСОЦБАНК\” МФО: 300023; Код отримувача: 39249419 Призначення платежу \”благодійна допомога\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього