Хмельницькі баскетболісти зібрали кошти на лікування сина Олександра Дрезналя
Матч зірок баскетболу у Хмельницькому. Щоправда – з невеселого приводу. Гравці усіх команд Кубку Дроздова організували шоу для вболівальників аби зібрати кошти на лікування сина Олександра Дрезналя. У хлопчика виявлено лімфому Беркітта. Аби підтримувати імунітет, родина щодня витрачає тисячі гривень. Допомогти маленькому Сашку можете й ви.Хмельницькі баскетболісти зібрали кошти на лікування сина Олександра Дрезналя
Матч зірок баскетболу у Хмельницькому. Щоправда – з невеселого приводу. Гравці усіх команд Кубку Дроздова організували шоу для вболівальників аби зібрати кошти на лікування сина Олександра Дрезналя. У хлопчика виявлено лімфому Беркітта. Аби підтримувати імунітет, родина щодня витрачає тисячі гривень. Допомогти маленькому Сашку можете й ви.

Сергій Моісєєв провів на паркеті не один матч із Сашком Дрезнелем. Сьогодні ж він із сумом у голосі та очах проводить такий собі Олл-Стар вікенд на кшталт заокеанського баскетбольного шоу. Гравці усіх команд-учасників Кубку Дроздова зібрались на одному паркеті аби подарувати емоції вболівальникам, а товаришу зібрати кошти на лікування сина.

Невеселий і сам Олександр. Хлопцям дякує за підтримку, каже – навіть не очікував такого. У сина ж спершу була б начебто звичайна хвороба, проте подальший вердикт лікарів просто шокував.

Сергій Лозінський не один раз вигравав Кубок Дроздова з дорослими гравцями. Тепер один з кращих тренерів Хмельницького готує юне покоління. Проте на лаві поводить себе як завжди – емоційно. Хлопчакам від суворого наставника дістається, проте вони старанно виконують усі настанови. І, звичайно ж, перемагають.

Молодь проти досвіду – таке гасло цього благодійно баскетбольного вечора. Конкурси плеймеркерів, захисників, кидки з-за триочокової дуги – у всьому юнь намагається бути на рівні із дорослими. Олексій Літвінов за статистикою – кращий у сезоні за дальніми спробами. Проте й розігнати атаку може, що активно демонструє глядачам.

Ще один друг і співорганізатор вечора – Павло Касторов. Каже, подібне шоу організовують в нашому місті вперше. І хоча привід – не дуже позитивний, гарного настрою усім має додати те, що вони побачать на паркеті.

Допомогти родині Сашка Дрезналя може кожен із вас. Кошти на лікування його сина можна перераховувати на рахунок, який ви бачите на екрані. Можливо саме ваш внесок стане найважливішим у підтримці здоров\’я малого Сашка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього